Čištění linolea Brno

Nikdy nenechávajte malé štěně doma bez dozoru

S partnerem spolu žijeme už nějakou dobu a oba jsme už delší dobu přemýšleli o tom, že si pořídíme nějaké zvířátko. Já jsem chtěla kočku, on chtěl psa. Dlouho jsme se dohadovali, jestli si pořídíme kočku, nebo psa. Ale nemohli jsme se domluvit, tak jsme si každý hledali svoje inzeráty. Já na kočku, on na psa. Byl o něco rychlejší než já a pejska, kterého objevil, mi hned ukázal. No, nebudu lhát, vypadal roztomile, ale stejně jsem chtěla kočku. Partner navrhl, že se na pejska pojedeme aspoň podívat, že kupovat ho nemusíme. Tak jsem souhlasila, alespoň si uděláme výlet. No samozřejmě jsem se do těch malých psích očí úplně zamilovala a brzy byl pejsek u nás doma. Bohužel nebyl jen roztomilý, ale taky pěkný ničitel. Zpočátku jsme s ním byli doma, ale pak nastalo období, kdy už jsme prostě oba museli do práce. Tak jsme alespoň nainstalovali kameru, abychom měli přehled, co to zlobidlo provádí, když nejsme doma.

Jednou…

Jednou se schoval do nějakého rohu a na kameře nebyl vidět, ale byl slyšet nějaký hluk a jeho štěkání. Partner radši se vydal z práce domů psa zkontrolovat. Absolutně doteď nechápeme, jak se to stalo, ale štěkal na roh místnosti, kde byl obrovský flek na podlaze. Kolem samozřejmě velká spoušť, protože taky rozbordelizoval všechno, co mohl. Tak nám nezbývalo než flek uklidit. Vzhledem k tomu, že jsem nevěděli, jak tam vznikl, tak jsme ani pořádně nevěděli, který čisticí prostředek použít. A žádný, co jsme měli doma, nefungoval a nebyli jsem si jistí, jestli by nám pomohlo nakoupit další prostředky a zkoušet. A tak můj partner navrhl vyzkoušet Čištění linolea Brno, že už prý byli u nich v práci čistit koberce a odvedli skvělou práci. Koberec jsem sice vyčistit nepotřebovala, ale vzhledem k tomu, že nabízí i čištění oken, podlah atd., tak jsme jim zavolali.

Paní…

Paní do telefonu byla velmi příjemná a ani jí nevadilo, že vlastně nevím, co to je. Myslela jsem, že bude chtít nějaké konkrétnější detaily o tom, jak se to stalo, aby věděli, co použít za čisticí prostředky, ale nebylo tomu tak. Nabídla mi termín hned za pár dní a druhý den jsem měla na mailu návrh zakázky i s předběžnou cenou. Byla trošku vyšší, než jsem očekávala, ale vzhledem k tomu, že jsem neměla s žádnou úklidovou firmou zkušenosti, nakonec jsem zjistila, že je to cena velice přívětivá. No, co už, hlavně když nám vyčistí obývák. A vyčistili! Pod rukama pracovníků flek zmizel, sice ne hned na první pokud, první čisticí prostředek nezabral, ale po použití druhého a pár tahy čisticím strojem jsme měli podlahu v rohu obýváku stejně čistou jako zbytek obýváku. Musím říci, že pracovníci odvedli opravdu skvělou práci, domluva byla rychlá a vše provedeno skvěle. Rozhodně bych neváhala se na úklidovou firmu obrátit i do budoucna.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *