Umývání Brno, betonové podlahy

Naplnili moje očekávání ve všech směrech

Chtěla bych napsat pár slov o firmě, kterou jsem objevila přes internet, když jsem četla všechna možná fóra a diskuze. Hledala jsem totiž někoho dobrého na čištění podlah, a protože jsem neměla s nikým zkušenosti, byla jsem odkázaná na internet. Tato firma provádí strojové čištění a voskování podlah a čistění kotoučovým strojem, který zaručuje hloubkové její hloubkové čištění. Bydlíme s manželem v opravdu velké vile, máme to štěstí, že se nám v práci daří a máme celkem čtyři děti. Ale starat se o úklid domu už taková sranda není. Sice máme uklízečku, která k nám chodí dvakrát týdne na vysávání, zametání a vytírání podlah a takové ty drobnější práce, ale ani ona už na vše úplně nestačí. Navíc bylo vidět, že to časté vytírání úplně nestačí. Proto museli přijít na řadu odborníci. Kontaktovala jsem proto lidi z Umývání Brno, betonové podlahy a popsali jim můj problém a následně jsme se domluvili na termínu a kalkulaci.

Dobrý…

Dobrý dojem na mě udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct, že firma má velmi spolehlivé a profesionální zaměstnance. Přišli v daném termínu a k věcem, které se v sále vyskytovaly, byli velmi opatrní. Podlahu krásně vydrhly a vykartáčovali. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr.

Vosk…

Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mě hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů. Mohla jsem zvolit pololesklý  nebo matný vosk. Navíc mě ujistili, že podlaha nebude kluzká, což je věc, která se určitě hodí. Naše děti jsou docela hyperaktivní, takže takto aspoň víme, že jen tak neuklouznou. Tímto bych chtěla všem čištění tuto službu a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit, protože jsem s nimi měla výbornou zkušenost a naplnili moje očekávání ve všech směrech. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a skvěle se s nimi spolupracovalo, takže mě nenapadá nic, na co bych si u nich mohla stěžovat. Za mě dostávají plný počet hvězdiček. Navíc realizují i celou řadu dalších služeb, které určitě také vyzkoušíme. A své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *