Mytí prosklených fasád Brno

Nevíte si rady se špínou?

Pracuji v menším hotýlku, kde dohlížím na úklid a další praktické záležitosti, pokud se nejedná o nějakou složitější údržbu. A v poslední době jsme měli problémy s naší fasádou. Byla špinavá a v jedné části se dokonce začala tvořit plíseň. A o to jsme se my už samozřejmě postarat nemohli. Ale ani jsme to tak nemohli nechat. A tak bylo nezbytné vyhledat pomoc u nějaké firmy, která by věděla, co s tím.

Tak jsem hledala na internetu a objevila jednu, která měla dobré recenze. Jedná se o Mytí prosklených fasád Brno, která nabízí službu čištění fasád, která zahrnuje i kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Takže dokáží z fasády odstranit jakýkoli nežádoucí bordel. A musím říct, že odvedli opravdu skvělou práci, byli jsme s nimi moc spokojeni.

A jejich…

A jejich nátěr LSG proti plísním je opravdová pecka. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Je totiž založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení, takže tak vytváří pro mikroorganismy nesnesitelné prostředí.

Má vlastnost difuzního odporu. Takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. Takže na fasádě nemůže vznikat vlhkost. Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. Naše fasáda je opět v pořádku a díky nátěru LSG bude v dobrém stavu po velmi dlouhou dobu.

A když…

A když jsme viděli, jaká je s tím práce, rozhodli jsme se nátěr dát i dovnitř, abychom od toho měli opravdu pokoj. Pro více informací se podívejte na jejich stránky. Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky.

Nabízí totiž i čištění podlah a koberců, ale i mytí oken, výloh, a všech možných sklených ploch, a to i ve výškách, a také odstraňováním graffiti. Takže je vidět, že mají široké pole působnosti. A proto jsme se na ně rozhodně neobrátili naposledy. Máme totiž zde záruku kvality ve všech ohledech, které jsou pro nás důležité. Pokud taky poptáváte službu čištění fasády, tak zde jste skutečně na správné adrese. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *