Špinavá fasáda, čištění Praha

Vše bylo jako ze škatulky

Vlastním cukrárnu, která je v hodně frekventované ulici, kde projíždí o hodně aut kolem silnice, takže naše fasáda holt nebyla úplně nejčistší. Ony se ty nečistoty na ní nastřádají raz dva, to máte prach, auta a kdoví co dalšího. A už to do šlo do té fáze, že to bylo opravdu odrazující. A to i proto, že se vedle vchodových dveří udělala dokonce i plíseň. A to byl opravdu problém. A bylo mi jasné, že já sama to rozhodně nevyčistím. Takže bylo potřeba najít nějakou úklidovou firmu.

Takže jsem začala hledat na internetu, abych si přečetla, kterou lidi na diskuzích nejvíce doporučovali. A díky svému internetovému výzkumu jsem našla Špinavá fasáda, čištění Praha. Fasádu skvěle vyčistili a jejich nátěr LSG se postaral o to, že už fasáda zůstane čistá a bez plísní. Je to boží věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala.

Protože…

Protože díky tomu se nám plíseň už nevrátila a fasáda je v opravdu v moc dobrém stavu. A musím vynachválit i jejich zaměstnance. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek.

Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

LSG…

LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Takže díky tomu si tak vlastně můžete ochránit před plísněmi a dalšími mikroorganismy cokoli, co potřebujete. A to dokonce i nábytek. A když jsem zjistila, jak málo stačí, aby se vám plíseň udělala, nechala jsem si ten nátěr dát i dovnitř cukrárny. Věřte mi, vyplatí se do toho investovat, protože to jsou opravdu hodně zbytečné starosti. Tato firma dále nabízí i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti.

Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti. A proto až budu opět něco potřebovat, tak se rozhodně obrátím na tuto firmu znova. Mám zde totiž záruku dobré kvality, kterou není vždy úplně snadné najít. A tato firma své služby realizuje nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že jsou žádaní nejenom u nás. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *