Mytí oken Brno

I vaše fasáda může být zbavena mikroorganismů

Pracuji v optice a nedávno jsme měli problémy s naší fasádou. Byla na ní plíseň.  Kdyby to byla jen špína, tak by to tak tragické nebylo, dalo by se to zamalovat nebo něco podobného. Jenže s plísní to bohužel tak jednoduché není. Snažili jsme se to vyčistit, jenže to bylo nad naše síly. Navíc některá plíseň byla moc vysoko, a vzhledem k tomu, že máme závratě, tak to nebylo po chuti nikomu z nás. Bylo potřeba najít nějakou úklidovou firmu, co by službu čištění fasád nabízela.

A bylo to na mě to všechno zařídit, tak mi nezbývalo se do toho pustit. A protože jsem s nikým neměla zkušenosti, tak bylo potřeba kontaktovat nějakou úklidovou firmu. A narazila jsem na Mytí oken Brno, která měla vážně vynikající reference. A tak jsem se s nimi domluvila. Byli vážně moc milí a ochotní. A nejenom, že se o vše postarali, ale i jsem se od nich dozvěděla, jak plíseň vlastně vzniká.

A o ty…

A o ty informace bych se ráda podělila. Věděli jste třeba, že prakticky na všech zateplených fasádách se většinou po šesti letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní? No, nikdo z nás to taky nevěděl. Nikdy by mě nenapadlo, že stačí opravdu tak málo a mlže se z toho vyklubat takový velký problém. Proto je prevence nejlepším řešením. A o to se dokáže postarat právě LSG.

Tento nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Laicky řečeno, budete mít potom od plísní a všeho dalšího co na fasádě nechce pokoj. A skvělé je, že nátěr není vhodný jen pro fasády, ale můžete si jej dát i do vnitřních prostorů. Nátěr je založený na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I velmi…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Takže se vám plíseň a podobné nežádoucí věci na plísni prostě nevytvoří, protože nátěr tak vytváří pro plísně nevhodné prostředí k přežití. Byli jsme s firmou opravdu moc spokojeni, a proto doufáme, že pokud taky hledáte někoho, kdo by vám pomohl s čištěním fasády, tak jsme vám pomohli s výběrem.

Tady vám totiž zaručeně pomohou. My sami jsme se na ně neobrátili naposledy, protože firma toho nabízí mnohem víc a nejen čištění koberců. Já sama se rozhodla některé z jejich služeb používat pro svou vlastní domácnost. Pokud chcete o nich vědět více, podívejte se na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *