Čištění zateplené fasády Ústí nad Labem

Nebojte se zvednout telefon

Pracuji jako učitelka v mateřské školce a už delší dobu jsem si všímala, že je naše fasáda jakási špinavá. Tak jsem řekla ředitelce, že by bylo vhodné, kdybychom ji nechali přemalovat. A tak jsme se do toho chtěli pustit, ale když to malíři viděli, tak řekli, že to není špína, ale plíseň. A že to musí být prvně vyčištěno. A bylo jasné, že tohle my určitě nevyčistíme, museli jsme na to někoho najmout. A ideálně co nejdříve, protože jsme se báli, že by se to ještě rozlezlo a mělo by to mnohem horší následky.

A to hlavně z finančních důvodů. Tak jsme hledali na internetu nějakou firmu, která by to vyčistila. A jednu skvělou jsme našli a já bych se o ní ráda rozepsala. Jedná se o firmu a ta svým zákazníkům nabízí řadu úklidových služeb, jako je například čištění podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění.

Čištění…

Čištění zateplené fasády Ústí nad Labem realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťuje i úklidy po stavbě či rekonstrukci či úklidové výškové práce. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňuje i nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch.

Zajišťuje i odstraňování plísní a graffiti a s tím souvisí i nabídka ochranných nátěrů. Takže můžete vidět, že tato firma má opravdu široké pole působnosti. A proto jsme se rozhodli obrátit právě na tuto, protože na ně byla i samá dobrá recenze, takže jsme si řekli, že to bude prostě ta nejlepší volba. A po naší zkušenosti s nimi musím tuto firmu opravdu všem doporučit.  Fasádu skvěle vyčistili a díky jejich nátěru LSG je budova naší školky jako nová. Vážně jako z reklamy.

A díky…

A díky tomu nátěru LSG tak i dlouho bude. LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít.

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku tato firma garantuje až 2 roky. Pokud chcete více informací, tak se podívejte na jejich stránky, a nebo jim zavolejte. Určitě se vám budou rádi věnovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *