Čištění fasády Hradec Králové

Už to bylo opravdu akutní

Hledáte specialisty na čištění fasád? Tak se obraťte na úklidovou firmu. Protože odvádí skvělou práci a to mluvíme z vlastní zkušenosti. Hlavně si to nedávejte až tak moc za vinu, když se vám plíseň z ničeho nic udělá a vy si to nedokážete vysvětlit. Dnes se totiž prakticky na všech zateplených fasádách zhruba po šesti letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach.

A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. A nás to taky neminulo. Jsme obchod s plážovou módou, kde máme hlavně plavky, ale pak další oděvy vhodné na pláž a nejsme zrovna nejlevnější značka, takže podle toho musel vypadat i náš obchod. Jenže kvůli té fasádě už tak právě nevypadal. Byla na ní špín a právě i ta plíseň.

A musela…

A musela zmizet, to bylo bez debat. A protože my jsme to vyčistit nedokázali, tak jsme hledali někoho, kdo by se o to postaral.  A postarali se o to právě lidi z Čištění fasády Hradec Králové a jejich nátěr LSG. Je to nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak.

V tento…

V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. A my je můžeme opravdu jedině všem doporučit. Protože jsme s nimi byli moc spokojení.

Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky, určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A vše realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A to vše za rozumnou cenu. Je sice vyšší, ale pořád se bavíme o přísloví hodně muziky za málo peněz. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *