Čištění zateplené fasády Pardubice

Pro více informací zavítejte na web

Pokud potřebujete vyčistit fasádu od nečistot, prachu nebo třeba i od plísní, tak vám dám hned jednu radu, ani se nepokoušejte, že byste se o to postarali sami. Je to totiž těžké vyčistit, pokud na to nemáte speciální prostředky. A se špinavými fasádami a plísní je to jako s prakticky každým problémem. Snadno vzniká a mnohem hůř se odstraňuje.

Protože dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po šesti letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. Jak se říká, každá mince má dvě strany.

Ušetříte…

Ušetříte sice za topení, ale musíte potom řešit problémy s plísněmi. Takže je nejlepší se o to postarat dopředu. Jenže naše zdi nebyli opatřené žádným prostředkem, který by je chránil před plísněmi. A nám se plíseň udělala na fasádě naší prodejny obchodního řetězce s drahou čokoládou. A samozřejmě bylo potřeba se o to postarat. Ale nám se to nepodařilo. Snažili jsme se to vyčistit, ale bohužel, nepodařilo se nám to.

Ale naštěstí se o to postarala Čištění zateplené fasády Pardubice a jejich produkty a schopní zaměstnanci. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích problémů zbavit a jak odstranit plíseň, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na…

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Minimální záruku tohoto nátěru garantují 2 roky, takže pokud máte problémy s plísní, je pro vás LSG to pravé.

Naše zeď je od té doby v pořádku, a když jsme zjistili, jak snadno může plíseň vznikat, tak jsme se rozhodli dát si ji i dovnitř, abychom měli jistotu, aby se nám plíseň neudělala. Protože jsme se sami přesvědčili, že prevence je opravdu tím nejlepším řešením. Pro více informací o servisu této firmy se podívejte na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *